Nasza Kadra Naukowa

Piotr Matejuk

Hipnoterapeuta, trener, założyciel Hypnosis Poland Academy. Doktorant w Instytucie Psychologii Polskiej Akademii Nauk, w procesie certyfikacyjnym Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Piotr dba nie tylko o to, co robi, ale także o konsekwencje swoich działań. Pomaga w skuteczny, ale i niezwykle empatyczny i przemyślany sposób zgłębiać tajemnice podświadomości, dzięki czemu zmiana jest nie tylko możliwa, ale także trwała. W swojej pracy stawia na autentyczność, zasady etyczne oraz tworzenie bezpiecznej przestrzeni dla swoich klientów. To, co go wyróżnia to sposób w jaki pracuje. Na sesjach czy warsztatach łączy ze sobą różne podejścia, dzięki czemu może zaproponować narzędzia, które rzeczywiście w danej chwili są najbardziej właściwe.

W swojej pracy nie ogranicza się jedynie do hipnoterapii, uważa bowiem, że bardzo ważne jest posiadanie szerszej perspektywy. Pomaga w przejściu przez głębokie procesy, co zostało docenione przez jego licznych klientów, którzy stworzyli slogan bardzo wiele mówiący o jego pracy – „Życie przed Michiniowcem i życie po Michiniowcu” (Piotr bowiem prowadzi ośrodek rozwojowy w Bieszczadach, a konkretniej w wiosce Michiniowiec).

Bezpieczna przestrzeń to jeden z aspektów niezwykle istotnych w jego pracy. Uważa, iż to, co najczęściej uzdrawia w pracy z ludźmi to relacja terapeutyczna. Kluczowe jest więc zaufanie i przestrzeganie zasad etycznych w pracy z drugim człowiekiem. To też przekazuje swoim kursantom oraz osobom, które kształci na hipnoterapeutów. Jeśli dostrzega, iż ktoś potrzebuje dłuższej relacji terapeutycznej – informuje o tym, bez zbędnego mydlenia oczu.

Prywatnie człowiek o wielkim sercu, dbający o relacje i dostrzegający potencjał w innych ludziach. Ma głęboki kontakt ze swoją intuicją, dzięki czemu może pomóc klientom nawet jeśli oni sami nie do końca są w stanie określić, co jest powodem cierpienia w ich życiu. Hipnoterapia fascynuje go, zwłaszcza fakt, iż działa szybko i pozwala na uświadomienie sobie tego, co do tej pory pozostawało niewiadome. To zaś pomaga w uleczeniu źródła danego problemu.

Rozwiń

Artur Makieła

Artur Makieła jest trenerem mentalnym oraz hipnoterapeutą certyfikowanym przez International Association of Professional Conversational Hypnotists, a także hipnotycznym showmanem znanym z programu telewizyjnego Hipnoza w TVN. Przez media określany jako najbardziej znany hipnotyzer w Polsce. Praktykę hipnoterapeutyczną prowadzi od 2013 roku we Wrocławiu i Warszawie. Od 2016 roku występuje z warsztatami w ramach Akademii Sztuk Przepięknych podczas Przystanku Woodstock. Pięciokrotny mówca konferencji TEDx.

Obecnie pracuje jako terapeuta, szkoleniowiec, mówca, showman i trener, pomagając klientom podnosić standardy oraz jakość pracy i życia. Ekspert z zakresu zarządzania emocjami, motywacji, planowania celów oraz strategii ich osiągania. Szkoli ludzi oraz zespoły z zakresu skutecznej komunikacji oraz umiejętności miękkich.

Jego klientami były między innymi firmy branży farmaceutycznej, kosmetycznej, logistycznej, gastronomicznej, turystycznej i rozrywkowej, instytucje sektora publicznego oraz przedsiębiorcy, lekarze i terapeuci.

Trener wystąpień publicznych, który uczy profesjonalnych mówców korzystania z technik pracy z podświadomością przy pracy prezentera oraz uczy amatorów przemawiania przełamywania lęku przed występowaniem.

Hipnozy uczył się m.in u Christophera Caressa, Larry’ego H. Elmana, Rona Eslingera, Jorgena Rassmussena i Andrzeja Batko. Autor cyklu nagrań relaksacyjnych Spa dla Umysłu. Wcześniej przez wiele lat dziennikarz i pracownik rozgłośni radiowych i stacji telewizyjnych. Od 17 lat na scenach jako trener, konferansjer, mówca i showman. Członek British Association of Hypnotherapy. Studiował Filologię Polską na Uniwersytecie Łódzkim oraz Journalism and Mass Communication na Uniwersytecie w Tampere.

Rozwiń

Paweł Habrat

Psycholog sportu, członek Sekcji Psychologii Sportu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Pracuje indywidualnie z zawodnikami różnych dyscyplin sportowych. Obecnie współpracuje z klubem Lechią Gdańsk, kadrą narodową tenisa (Davis Cup), siatkarzami i zawodnikami MMA. W przeszłości: psycholog reprezentacji Polski w piłce nożnej podczas Mistrzostw Europy 2012. Współpracował m.in.: Polonią Warszawa (Ekstraklasa), Politechniką Warszawska (Plus Liga), Jagiellonią Białystok (Ekstraklasa), Zagłębiem Lubin (Ekstraklasa). Współautor narzędzi diagnostyczno-treningowych dla sportowców oraz publikacji i książek z zakresu psychologii sportu.

Tomasz Kwieciński

Tomek jest propagatorem psychologii transpersonalnej w Polsce, jako pierwszy Polak skończył Grof Transpersonal Training i został facylitatorem oddychania holotropowego. Pracowal też z ludźmi w 14 innych krajach, wykorzystując nieraz do warsztatów elementy natury – lasy, góry, wulkan czy kolumbijska dżunglę. W swojej pracy łączy różne podejścia – jest tez coachem akredytowanym przez Izbę Coachingu, Masterem NLP,  ukończył kurs Mistrzowskiej Szkoły Storytellingu Biznesowego, Integral Eye Movement Therapy i wiele warsztatów dotyczących szamanizmu, tantry i hipnozy.

Daniel Pancerz

Nazywam się Daniel Pancerz. Z wykształcenia jestem pedagogiem, profesjonalnym, certyfikowanym hipnoterapeutą, współpracującym z Polską Akademią Rozwoju Osobistego. Jestem trenerem w Polskiej Szkole Hipnoterapii w Warszawie, zajmuję się również psychologią transpersonalną   Dzięki kilkunastoletniej pracy w zakresie komunikacji i psychologii z grupą, korzystam z najbardziej skutecznych metod programowania umysłu, zarówno z poziomu podświadomego jak i świadomego, wykorzystując zarówno hipnozę jak i neurolingwistyczne programowanie.

Poprzez odnajdywanie pozytywnej intencji problemu, bardzo skutecznie pracuje nad usuwaniem fobii, lęków, traum, natręctw, nerwic, nałogów, depresji, wszelakiego rodzaju przekonań. 

W treningu mentalnym ogromny nacisk kładę na odnajdywanie celów w życiu, pełniejsze wykorzystanie własnego potencjału, zwiększenie motywacji, efektywniejsze wykorzystanie potencjału umysłu do realizacji zadań. Skutecznie konstruuje nowe wzorce i nawyki do stawania się z każdym dniem coraz lepszą wersją siebie.  Jestem przedsiębiorcą, twórcą obozu mentalnego HIPNO – MENTAL CAMP, właścicielem szkoły Salsa House oraz producentem muzycznym. Hipnoterapia i pomoc innym ludziom to moja pasja i wartość, która napędza mnie do działania. Chcę ci przekazać jak najwięcej swojej wiedzy, byś i ty mógł doświadczyć piękna tego świata.  Zycie jest jedno, więc wykorzystaj swój potencjał w 100%.

Rozwiń

Niebawem zaprezentujemy kolejnych Gości Specjalnych, członków naszej Kadry Naukowej.

Gość Specjalny

Niebawem zaprezentujemy kolejnych Gości Specjalnych, członków naszej Kadry Naukowej.

Sprawdź wymagania rekrutayjne i dołącz
do profesjonalnej Szkoły Hipnoterapii

Formularz kontaktowy

Kontakt bezpośredni

Polub nas na Facebooku

Przewiń do góry