site de rencontre populaire 2017 rencontre trans bourgogne rencontre intime com site de rencontre gratuit happn mon jeu crash quand je rencontre missingno meilleur site de rencontre senior

Nasza Kadra Naukowa

Piotr Matejuk

Hipnoterapeuta, trener, założyciel Hypnosis Poland Academy. Doktorant w Instytucie Psychologii Polskiej Akademii Nauk, w procesie certyfikacyjnym Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Piotr dba nie tylko o to, co robi, ale także o konsekwencje swoich działań. Pomaga w skuteczny, ale i niezwykle empatyczny i przemyślany sposób zgłębiać tajemnice podświadomości, dzięki czemu zmiana jest nie tylko możliwa, ale także trwała. W swojej pracy stawia na autentyczność, zasady etyczne oraz tworzenie bezpiecznej przestrzeni dla swoich klientów. To, co go wyróżnia to sposób w jaki pracuje. Na sesjach czy warsztatach łączy ze sobą różne podejścia, dzięki czemu może zaproponować narzędzia, które rzeczywiście w danej chwili są najbardziej właściwe.

W swojej pracy nie ogranicza się jedynie do hipnoterapii, uważa bowiem, że bardzo ważne jest posiadanie szerszej perspektywy. Pomaga w przejściu przez głębokie procesy, co zostało docenione przez jego licznych klientów, którzy stworzyli slogan bardzo wiele mówiący o jego pracy – „Życie przed Michiniowcem i życie po Michiniowcu” (Piotr bowiem prowadzi ośrodek rozwojowy w Bieszczadach, a konkretniej w wiosce Michiniowiec).

Bezpieczna przestrzeń to jeden z aspektów niezwykle istotnych w jego pracy. Uważa, iż to, co najczęściej uzdrawia w pracy z ludźmi to relacja terapeutyczna. Kluczowe jest więc zaufanie i przestrzeganie zasad etycznych w pracy z drugim człowiekiem. To też przekazuje swoim kursantom oraz osobom, które kształci na hipnoterapeutów. Jeśli dostrzega, iż ktoś potrzebuje dłuższej relacji terapeutycznej – informuje o tym, bez zbędnego mydlenia oczu.

Prywatnie człowiek o wielkim sercu, dbający o relacje i dostrzegający potencjał w innych ludziach. Ma głęboki kontakt ze swoją intuicją, dzięki czemu może pomóc klientom nawet jeśli oni sami nie do końca są w stanie określić, co jest powodem cierpienia w ich życiu. Hipnoterapia fascynuje go, zwłaszcza fakt, iż działa szybko i pozwala na uświadomienie sobie tego, co do tej pory pozostawało niewiadome. To zaś pomaga w uleczeniu źródła danego problemu.

Rozwiń

Artur Makieła

Artur Makieła jest trenerem mentalnym oraz hipnoterapeutą certyfikowanym przez International Association of Professional Conversational Hypnotists, a także hipnotycznym showmanem znanym z programu telewizyjnego Hipnoza w TVN. Przez media określany jako najbardziej znany hipnotyzer w Polsce. Praktykę hipnoterapeutyczną prowadzi od 2013 roku we Wrocławiu i Warszawie. Od 2016 roku występuje z warsztatami w ramach Akademii Sztuk Przepięknych podczas Przystanku Woodstock. Pięciokrotny mówca konferencji TEDx.

Obecnie pracuje jako terapeuta, szkoleniowiec, mówca, showman i trener, pomagając klientom podnosić standardy oraz jakość pracy i życia. Ekspert z zakresu zarządzania emocjami, motywacji, planowania celów oraz strategii ich osiągania. Szkoli ludzi oraz zespoły z zakresu skutecznej komunikacji oraz umiejętności miękkich.

Jego klientami były między innymi firmy branży farmaceutycznej, kosmetycznej, logistycznej, gastronomicznej, turystycznej i rozrywkowej, instytucje sektora publicznego oraz przedsiębiorcy, lekarze i terapeuci.

Trener wystąpień publicznych, który uczy profesjonalnych mówców korzystania z technik pracy z podświadomością przy pracy prezentera oraz uczy amatorów przemawiania przełamywania lęku przed występowaniem.

Hipnozy uczył się m.in u Christophera Caressa, Larry’ego H. Elmana, Rona Eslingera, Jorgena Rassmussena i Andrzeja Batko. Autor cyklu nagrań relaksacyjnych Spa dla Umysłu. Wcześniej przez wiele lat dziennikarz i pracownik rozgłośni radiowych i stacji telewizyjnych. Od 17 lat na scenach jako trener, konferansjer, mówca i showman. Członek British Association of Hypnotherapy. Studiował Filologię Polską na Uniwersytecie Łódzkim oraz Journalism and Mass Communication na Uniwersytecie w Tampere.

Rozwiń

Paweł Habrat

Psycholog sportu, członek Sekcji Psychologii Sportu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Pracuje indywidualnie z zawodnikami różnych dyscyplin sportowych. Obecnie współpracuje z klubem Lechią Gdańsk, kadrą narodową tenisa (Davis Cup), siatkarzami i zawodnikami MMA. W przeszłości: psycholog reprezentacji Polski w piłce nożnej podczas Mistrzostw Europy 2012. Współpracował m.in.: Polonią Warszawa (Ekstraklasa), Politechniką Warszawska (Plus Liga), Jagiellonią Białystok (Ekstraklasa), Zagłębiem Lubin (Ekstraklasa). Współautor narzędzi diagnostyczno-treningowych dla sportowców oraz publikacji i książek z zakresu psychologii sportu.

Tomasz Kwieciński

Tomek jest propagatorem psychologii transpersonalnej w Polsce, jako pierwszy Polak skończył Grof Transpersonal Training i został facylitatorem oddychania holotropowego. Pracowal też z ludźmi w 14 innych krajach, wykorzystując nieraz do warsztatów elementy natury – lasy, góry, wulkan czy kolumbijska dżunglę. W swojej pracy łączy różne podejścia – jest tez coachem akredytowanym przez Izbę Coachingu, Masterem NLP,  ukończył kurs Mistrzowskiej Szkoły Storytellingu Biznesowego, Integral Eye Movement Therapy i wiele warsztatów dotyczących szamanizmu, tantry i hipnozy.

Niebawem zaprezentujemy kolejnych Gości Specjalnych, członków naszej Kadry Naukowej.

Gość Specjalny

Niebawem zaprezentujemy kolejnych Gości Specjalnych, członków naszej Kadry Naukowej.

Sprawdź wymagania rekrutayjne i dołącz
do profesjonalnej Szkoły Hipnoterapii

Formularz kontaktowy

Kontakt bezpośredni

  • Kontakt dla studentów
  • Współpraca naukowa
  • Media i Prasa

Polub nas na Facebooku

Przewiń do góry